Wpisz szukane hasło do wyszukiwarki poniżej:

Informacje:

  • Stron: 891
  • Kategorii: 18
  • Stron oczekujących: 0
  • Gości online: 3

Coś o nas :)

Jeśli skuteczna reklama to tylko z nami. Oferujemy prawdopodobnie najlepsze rozwiązanie na rynku. Przygotuj wyczerpujący i merytoryczny opis swojej strony i dołącz do najlepszych. Daj poznać się innym internautom.

Rezerwa na odprawy emerytalne

Rezerwa na odprawy emerytalne Aktuariusz zobowiązany jest posiadać dużą wiedzę w zakresie matematyki ubezpieczeniowej, finansowej i ze statystyki. Jest profesjonalistą ze sfery obliczania ryzyka projektów finansowych. Na ogół aktuariusze należą do branży ubezpieczeniowej, reasekuracyjnej i funduszy emerytalnych. Coraz częściej zajmują się prócz tego także wycenami przedsiębiorstw i konsultacjami transakcyjnymi.
Biuro Aktuarialne Signum swoją wiedzę zdobywa przez niemal już 10 lat swojego funkcjonowania. Nasza duża praktyka wpływa w sposób poważny na rezultat zalecanych usług. Biuro uskuteczniło już ponad 2000 wycen. Szacunki mogą być, specjalnie na życzenie odbiorcy, wykonywane zgodnie ze standardem US GAAP. Mamy pokaźne grono naszych odbiorców. Są nimi ogromne przedsiębiorstwa, jak i małe spółki prywatne. Dajemy fachowe porady nabywcom z Polski, jak i zagranicznym. Mamy, zgromadzaną przez długie lata praktyki bazę modeli. Dzięki niej możemy dostosować swoją ofertę do potrzeb przypuszczalnych klientów.

Szczegóły strony www.signumbiuro.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.signumbiuro.pl:

Rezerwa na odprawy emerytalne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 52 Odwiedziny googlebot 103

Najnowsze wiadomości: