Wpisz szukane hasło do wyszukiwarki poniżej:

Informacje:

  • Stron: 892
  • Kategorii: 18
  • Stron oczekujących: 0
  • Gości online: 7

Coś o nas :)

Jeśli skuteczna reklama to tylko z nami. Oferujemy prawdopodobnie najlepsze rozwiązanie na rynku. Przygotuj wyczerpujący i merytoryczny opis swojej strony i dołącz do najlepszych. Daj poznać się innym internautom.

Kantar Eskadron, posiada regulacje i podszycie (na potylicy i nachrapniku). Posiada zapięcia na sprzączki i ładne okucia.

Galeria fotografii i panoram sferycznych

Galeria fotografii i panoram sferycznych Chciałbym zaprezentować moją prywatną galerię fotografii internetowej gdzie zamieściłem swoje prace. Jest to głównie galeria fotografii podróżniczej. Zamieściłem na stronie kilka tysięcy fotografii zrobionych podczas moich podróży po wszystkich kontynentach. Oprócz zdjęć, moją pasją są wulkany. Prezentuję na mojej stronie zdjęcia wulkanów przeważnie Ameryki Środkowej oraz Azji. najbardziej interesujące moim zdaniem wulkany w Ameryce to Santa Ana w Gwatemali, Arenal w Kostaryce, Santa Ana w Salwadorze oraz Telica w Nikaragui. W Indonezji także znajdują się dość łatwe do zdobycia czynne wulkany. Najbardziej fotogeniczny jest wulkan Bromo na Jawie. Znaleźć hotel można w wiosce Cemoro Lawang na skraju kaldery, a na krawędź krateru iść na własnych nogach albo na koniu. W tej fotogalerii opublikowałem też zdjęcia panoramiczne wykonane w parkach USA. Większość ujęć pokazuje miejsca rzadko odwiedzane i znajdujące się daleko od standardowych miejsc wycieczkowych. Do najciekawszych należą fotografie z Kanionu Antylopy blisko miasta Page w Arizonie. To niesamowicie nieobliczalne miejsce. kilka lat temu poniosło śmierć w tym kanionie 11 osób w czasie błyskawicznej powodzi, kiedy w ciągu kilku sekund woda wypełniła kanion. Do większości tych zapierających dech w piersiach zakątków można dotrzeć tylko samochodem 4WD. Aby przejechać drogą Cottonwood Road na południu stanu Utah, musiałem wypożyczyć samochód 4WD Hummer H3. Fotki tego samochodu na tle kanionów i pustyń stanów Utah oraz Arizony też możecie oglądać na mojej stronie.

Szczegóły strony www.marfot.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.marfot.com:

Galeria fotografii i panoram sferycznych

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 19 Odwiedziny googlebot 29

Najnowsze wiadomości: